Počáteční myšlenka na offroadového průvodce vznikla v roce 2014 a již o rok později byl na světě první díl OFFROAD|guide s podtitulem „Alpské šotoliny“. Do současnosti zatím vzniklo celkem 5 dílů této publikace a mou nejoblíbenější destinací se stal Balkán, zejména Bosna a Hercegovina, Chorvatsko nebo Černá Hora, kam se poslední 4 roky pravidelně vracím objevovat další cesty a místa. Tyto „novinky“ se do průvodců nevejdou, ale já bych vám je přesto rád ukázal.

Vznikla tedy platforma OFFROAD|guide - Travel agency, která si bere za úkol ukázat vám to nejlepší co znám, ať už z kategorie cesty, restaurace nebo ubytování. Letos tedy přicházím s myšlenkou "trošku jiné dovolené" a doufám, že výlet s kompletním servisem vám umožní nasát správnou atmosféru a nasbírat špičkové zážitky, díky kterým vám zůstanou jen ty nejlepší vzpomínky.

Michal
TEAM
Michal Pertlíček

Autor průvodců OFFROAD|guide a Váš osobní průvodce.

Michal začal se svými cestovateskými toulkami v roce 2012 a dnes má za sebou 4 roky důkladného ježdění po Balkáně, kdy nasbíral nejlepší cesty, super restaurace a fajn místa na přespání. Všechna místa, kam vás vezme zná a má je osobně projeté.

David Kolář

Specialista přes 4x4 auta a většinou se s ním potkáte jako s druhým průvodcem.

David sloužil 16 let jako profesionalní hasič na pozici velitele, takže má praxi při řešení případných krizových situací na profesionální úrovní. Už 20 let cestuje a věnuje se přestavbám expedičních vozidel.

Denisa Neuberová

Backoffice, Bosnu a Hercegovinu a okolní země zná jako svoje boty.

S Denisou za zády se nemusíme bát žádného problému, všude se domluví a všechno zařídí!