Balkan Tour

Pojeď objevit to nejlepší z Balkánu!


Co tě čeká? Parádní projížďka po celém Balkánu. Podíváme se společně do Bosny a Hercegoviny, Chorvatska, Černé Hory a kousíčku Albánie. Co zažiješ? Vybral jsem nejlepší cesty a ubytování z těchto zemí, kdy každou trasu mám osobně projetou v posledním roce. Parádní denní kombinace šotoliny a asfaltu, tak aby si užil jak začátečník, tak pokročilý. A jak toho docílíme? Na každý výlet jedou dva průvodci. Takže se nemusíš bát, pokud jsi začátečník, protože na tebe budeme vždy dva. První den je malý enduro tréning na polygonu v Bosně a Hercegovině, kdy si tě okouknu a případně se rozdělíme na vě skupinky, tak aby bylo zaručen maximální individuální přístup.

Takže jak to bude probíhat? Potkáme se společně u mého kamaráda na severu Bosny a Hercegoviny, kde budeme mít základnu. Takže když budeš chtít přejet Rakousko a Slovinsko s motorkou za autem, můžeš zde auto nechat v bezpečí a s vědomím, že se mu nic nestane. Tuhle variantu jsem volil právě kvůli individuálnímu příjezdu každého. Né že bych s tebou nechtěl jet už z Prahy, ale říkám si, že první část přes Alpy si může každý užít sám. Pokud si nebudeš vědět rady s cestou, rád pomůžu, ostatně od toho jsem tady. Tahle cesta se i na motorce dá zvládnout za jeden den. My už budeme čekat na místě a večer pro tebe a ostatní připravíme tradiční večeři, po které se budeš olizovat za ušima! To slibuju. Dáme si lehký brífing a druhý den ráno vyrazíme na výlet skrz Balkán, který jak doufám ukážu v tom nejlepším.

Cena: 54 500 Kč

Následující je započítáno v ceně:

  • 11 dní
  • 2 průvodci vždy na cestě
  • maximálně 8 účastníků
  • ubytování (min 3 hvězdy) a jídlo
  • ty nejlepší cesty, které znám. Ať už offroad, nebo asflat
  • foto a video z cesty
  • člověk se zdravotnickým kurzem k dispozici
  • půldenní enduro kurz + instruktor kdykoli k připraven v průběhu cesty

V ceně není:

Alkohol, benzín a osobní pojištění, všechno ostatní je na nás.

Zaujala tě tahle myšlenka? Myslím tím projet si 4 země cestou necestou, najet cca 2100 km za 11 dní, kdy se o tvoje pohodlí postarám já a můj team? Případně máš nějaké dotazy? Tak šup s nima sem: michal@offroad-guide.com nebo mi zavolej na +420 737 384 721, případně rovnou výlet objednej podle formuláře níže a já se s tebou spojím osobně.

Protože osobní přístup a maximální seris je pro mě to nejdůležitější.

_DSC6734
_DSC5886

Galerie z minulých akcí

_DSC0806
DJI_0061
_DSC1418
_DSC6121
DJI_0111
DJI_0131

Registrace

Máš za sebou nějaký enduro kurz jízdy na motorce? (vyžadováno)

Chtěl bys před odjezdem absolovovat kurz jízdy na motorce? (vyžadováno)

Velikost trička? (vyžadováno)